2022-08-18, ketvirtadienis, 23:00.     Šiandien Kelmėje saulė teka 06:00, leidžiasi 20:42, dienos ilgumas 14:41.

Tarptautinis folkloro festivalis vyks Raseiniuose

2018-06-08, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Tarptautinis folkloro festivalis vyks Raseiniuose

 VII-asis tarptautinis folkloro festivalis „Aš padainūsiu dainų dainelę“ – tai lyg įvadas į šių metų Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos...“ folkloro dienos „Didžių žmonių žemė“ šventę.

 

Į festivalį Raseiniuose atvyksta kolektyvai iš Varėnos, Pagėgių, Sintautų, Kelmės, Slavsko (Rusija), Barto (Latvija). Visi lietuviški kolektyvai dalyvaus Lietuvos šimtmečio dainų šventėje folkloro dienoje.

 

Savo renginiu norime pakviesti raseiniškius pabūti kartu su ansambliais ir bent dalelyte įsivaizduoti folkloro šventės akimirkas Bernardinų sode ar bet kurioje Vilniaus senamiesčio vietoje. 

 

Raseinių festivalio dalyviai visi iš skirtingų Lietuvos regionų: Sintautų folkloro ansamblis „Santaka“ (vadovė Jūratė Navickienė) - zanavykai, Varėnos folkloro ansamblis „Žeiria“ (vadovė – Vaida Naruševičiūtė) – dzūkai,  Pagėgių folkloro ansamblis „Kamana“ (vadovė Aksavera Mikšienė) – Mažosios Lietuvos atstovai – šišioniškiai, Kelmės folkloro ansamblis „Judlė“ (vadovė Angelė Jovaišaitė) ir Raseinių folkloro ansamblis „Degule“ (vadovė Asta Nikžentaitienė) – žemaičiai.

 

Kolektyvai pristato programas skirtas žymiam žmogui ar įvykiui atminti. Svečiai iš Slavsko (Rusija), folkloro ansamblis „Dočki“ (vadovė Jelena Batoršina) ir Barto (Latvija) etnografinis ansamblis „Bartas“ (vadovė Gunta Klievena) pristatys savo nacionalines programas.

 

Šių metų folkloro festivalis vyks birželio 9 dieną 14 valandą Raseinių kultūros centro kiemelyje.

 

Kviečiame miesto ir rajono gyventojus apsilankyti renginyje, pasidžiaugti kartu su mumis dar gyvu lietuvišku ir svečių folkloru.

 


 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. +370 639 34990
e.p. info@manokelme.lt