2022-08-18, ketvirtadienis, 23:35.     Šiandien Kelmėje saulė teka 06:00, leidžiasi 20:42, dienos ilgumas 14:41.

Puikios Nakvynės paslaugas teikiantis „GHOST B&B“ švenčia 2-ejų metų gimtadienį! (2)

2018-11-13, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Puikios Nakvynės paslaugas teikiantis „GHOST B&B“ švenčia 2-ejų metų gimtadienį!

Lapkričio 11-ąją Raseiniuose veikiantis „Ghost B&B“ (kas dar nežino, ką šitas pavadinimas reiškia, t. y. – Vaiduoklis Nakvynė ir Pusryčiai) minės antrąjį savo gimtadienį. Tądien mažiausiai vienos laimingos poros lauks ne tik nemokama nakvynė viešbučio apartamentuose, bet ir saunos malonumai. GHOST B&B svečiai įprastai šią apgyvendinimo įstaigą vadina viešbučiu.

 

 

Pamėgo įžymybės

Šią svetingą vietą (Daugirdo g. 16, Raseiniai) jau pamėgo ne tik užsienio svečiai, bet ir kitų miestų gyventojai. Čia rengiami seminarai, verslo ar kiti ne mažiau reikšmingi pristatymai: yra galimybė užsakyti ir visą pastatą, jo erdvėse surengti savo šventę – viskas čia tarnauja svečių poreikiams ir jų fantazijai.

 

Ranka rašyti svečių atsiliepimai ant viešbučio „GHOST B&B“ sienos – gyvas įspūdžių liudininkas, dėl kurių čia dažnas sugrįžta.

 

„Esu sužavėtas svetingumu ir nuolatos gera nuotaika“, - neseniai įvertino vaikų psichiatras Linas Slušnys. Svečių įspūdžių sienoje ir daugiau ne mažiau žinomų žmonių pavardžių, tarkim, kad ir Mariaus Jampolskio, Stano ir kt. M. Jampolskis negalėjo susiturėti neparašęs atsiliepimo apie gerą poilsį.

 

„Naktį galima pamatyti voro akis“, - įspūdžiais apie viešnagę šiame viešbutyje pasidalijo gydytoja akušerė-ginekologė Vaiva Eringytė. Ji ne šiaip sau atsiliepė apie vorą – visi viešbučio „GHOST B&B“ kambariai pavadinti fantaziją žadinančiais pavadinimais, kurie susiję su apgyvendinimo įstaigos pavadinimu „ Vaiduoklis“ „Voratinklis“, „Meilė“, „Pilnatis“, „Rojus“.

Nesibaiminkite, čia nesivaidena, šypsodamasi sako Aušra, galbūt tik mes su savo vyru.

 

Svečiai: „Kaip pas babą kaime“

Ši apgyvendinimo paslaugas teikianti įstaiga GHOST ne šiaip buvo pavadinta vaiduokliu. „Dešimt ar daugiau metų čia buvo tik apleistas neįrengtas namas, kuris visiems badė akis. Šį pastatą, taip kaip kitus apleistus ir užmirštus miesto pastatus, vietiniai praminė vaiduokliu“, - prisimena viešbučio šeimininkė Aušra Skamarakaitė-Kalinauskienė. Jį naujam gyvenimui prikėlė Aušra kartu su sutuoktiniu Dariu Kalinauskiu.

 

Apie šią apgyvendinimo įstaigą informacija dažniausiai sklinda iš lūpų į lūpas. Pastaruoju metu „GhostB&B“ viešbutį atranda ne tik iš užsienio trumpam grįžtantys tautiečiai, bet ir užsienio turistai.

 

„Sulaukiame svečių iš Anglijos, Vokietijos, Estijos, Švedijos ar Kinijos“, - sako A. Skamarakaitė-Kalinauskienė. Apie pusę visų klientų – pastovūs. Pastebima, kad sugrįžtantieji kuria savo tradicijas – dažniausiai renkasi tą patį kambarį.

 

„Sako, kad čia geriau išsimiega nei savo namuose, vertina jaukumą. Kiti sako, kad jausmas, kaip pas babą kaime“, - svečių atsiliepimus įvardija Aušra. Įrengtuose namuose jaukumą kuria pačių šeimininkų sumanytas interjeras: vietinės gamybos D. Kalinauskio UAB KALIDA gamintos kėdės, lovos, iš kurių visai nesinori pakilti ir kitos idėjos.

 

„Kiekvienas kambario kampelis, kiekviena detalė mūsų paliesta, sukurta, išbandyta. Stengiamės įsiklausyti į svečių norus ir pageidavimus, stengiamės vis ką nors patobulinti, kad pagerinti svečių viešnagę“, - mini A. Skamarakaitė-Kalinauskienė.

 

Nors didžiausias pagyvėjimas jaučiamas šiltuoju metu laiku, sezoniškumo čia nesibaiminama – viešbutyje nuolat jaučiamas naujų idėjų gūsis: svečiai bet kuriuo metų laiku gali pasikaitinti Dariaus įrengtoje saunoje ar pasigaminti lauko kepsnių, mėgautis vyno taure atviroje medinėje terasoje, gėrintis Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios panoramos vaizdais.

 

Viršija klientų lūkesčius

Tarptautinė viešbučių užsakymo internetu svetainės „Booking.com“ duomenimis, net 98 proc. atsiliepimus apie šią apgyvendinimo įstaigą pateikusių svečių lūkesčiai buvo patenkinti arba viršyti. Neigiamų atsiliepimų nepasitaiko – klientai nuolat jaučia išskirtinį dėmesį paslaugų kokybei.

 

Dažniausiai pati Aušra visada su šypsena pasitinka ir išlydi savo svečius, pasirūpina, kad jiems nieko netrūktų. Patogu ir tai, jog GHOST B&B apgyvendinimo įstaiga priima svečius visą parą.

 

„Puiki, rami vieta (ryte nepažadino nei mašinų gausmas, nei žmonių triukšmas, tik  valandas paukščių čiulbėjimas), švarus, tvarkingas viešbutis. Wi-fi veikė tobulai. Personalas draugiškas. Kambarys skoningai apstatytas. Vaizdas pro langą – gražus (peizažas su gražia bažnyčia ant kalnelio) - apie „Ghost“ viešbutį atsiliepia tautietis.

 

„Malonūs šeimininkai. Pasijutau kaip namuose. Rekomenduoju visiems. Modernus, šiuolaikiškas viešbutis, visko pakako. Pasirūpinta net smulkmenomis. Patogi vieta automobiliui“, - nakvynę „Ghost“ viešbutyje įvertino Danutė.

 

„Booking.com“ duomenimis, svečiai čia jaučiasi laimingesni, nei kitose kaimynystėje esančiose apgyvendinimo įstaigose. Ši apgyvendinimo įstaiga pripažinta, kaip turinti geriausią vertę Raseinių mieste.

 

Vienu metu (vienviečiuose, dviviečiuose, triviečiuose ir didesniuose apartamentuose su virtuve, balkonu) gali apsistoti iki 30 svečių ir daugiau. Svečiams panorėjus galima užsakyti pusryčius ir mėgautis jais net savo kambaryje. Didesnėms grupėms ir ilgesniam laikui apsistojusiems svečiams gali būti taikomos nuolaidos.

 

GHOST B&B šeimininkų planai čia nesustoja. „Turime dar daug neišnaudotų pastato kertelių, turime svajonių ir vizijų, kurias pamažu stengsimės įgyvendinti“, - užsimena A. Skamarakaitė-Kalinauskienė.

 

„GHOST B&B“ puikios nakvynės akcijas ir konkursus galima sekti Facebook paskyroje.

 

 

Contact form

 

to www 2018-11-14 22:52:33 IP: 78.58.40.112

Įspūdis priklausys nuo to, su kuo atvyksi.

 

wwwww 2018-11-14 13:51:18 IP: 78.60.79.159

ir kas cia gero,jokio ispudzio.

Šios dienos vardadieniai

manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. +370 639 34990
e.p. info@manokelme.lt