2022-08-18, ketvirtadienis, 22:21.     Šiandien Kelmėje saulė teka 06:00, leidžiasi 20:42, dienos ilgumas 14:41.

Mikalauskas - imtynių turnyro Rusijoje nugalėtojas!

2019-02-06, Nerijus Peleckis
Mikalauskas - imtynių turnyro Rusijoje nugalėtojas!

Tai tikriausiai 13-asis, o pagal dalyvaujančių sportinį meistriškumą, galima sakyti, kad tai vienas stipriausių laisvųjų imtynių jaunių turnyrų šiaurės Europoje. Čia noriai atvyksta, pasitikrinti savo jėgas sportininkai, siekiantys aukštesnių tikslų nei būti geriausiais savo valstybėse. Todėl čia galima išvysti pajėgiausius jaunuosius imtynininkus, kurie skina medalius ir kontinentiniuose ir pasaulio čempionatuose.

 

Apie Kelmiškių pasirodymą.

Svorio kategorijoje iki 92 kg. turnyro nugalėtoju tapo Vilius Mikalauskas. Pirmoje kovoje Vilius įveikė kaliningradietį Robertą Muchametovą, antroje kovoje - Iskanderį Anarmetovą (Černiakhovskis), o finalinėje kovoje nugalėjo Ivaną Demidovą iš Kaliningrado. Viliui buvo įteiktas įspūdingas čempiono diržas, sportinis kostiumas ir medalis už pirmąja vietą.

 

Lengviausioje svorio kategorijoje iki 28 kg. (20 dalyvių) puikiai pasirodė Nedas Leščauskas, kuris aštuntfinalyje įveikė Abdulą Čopalaevą iš Dagestano, bet ketvirtfinalyje pralaimėjo Nadiršachui Hizievui iš Chantų - Mansinsko autonominės Respublikos. Pastarasis pralaimėjo Abdul-Baisirui Kerimovui ir taip eliminavo kelmiškį iš varžybų.

 

Svorio kategorijoje iki 33 kg. (24 dalyviai) sėkmingai pasirodė Nedas Vasiliauskis. Kelmiškis kvalifikacijoje nugalėjo Arsenijų Borisovą (Černiakhovskis), aštuntfinalyje nugalėjo latvį Ilja Ivanovą, bet ketvirtfinalyje nusileido Magomedui Magomedalievui iš Sankt-Peterburgo. Magomedas pusfinalyje pralaimėjo abchazui Eduardui Určukovui ir užkirto taip pat galimybę kovoti dėl medalių. Určukovas tapo turnyro nugalėtoju šioje svorio kategorijoje.

 

Daugiausia dalyvių susirinko svorio kategorijoje iki 60 kg. (31 dalyvis), tarp jų ir trys kelmiškiai. Vakaris Norkuckis kvalifikacijoje nugalėjo klaipėdietį Beną Petajevą, bet aštuntfinalyje nusileido estui Kirilui Skileriui. Ignas Grigalaitis pirmą kovą pralaimėjo abchazui Saidui Beraja, o Paulius Leščauskas nusileido Dmitrijui Savinui iš Arzamaso.

 

Visų kelmiškių varžovai į finalus nepateko, todėl pakovoti dėl medalių galimybių nebuvo. Apibendrinant, verta pagirti kelmiškius už kovingumą. Taip pat smagu matyti, kad vaikinai drąsiai kovoja su Kaukazo imtynininkais, su kuriais seniau būdavo sunku nuteikti psichologiškai prieš kovą ir lietuviai dažnai manydavo apie juos, kaip nenugalimus.

 

Pasibaigus varžyboms prasidėjo savaitės trukmės mokomoji treniruočių stovykla su pajėgiausiais turnyro dalyviais.

 

Stovykloje dalyvauja ir keturi Kelmės imtynininkai: Vilius Mikalauskas, Paulius Leščauskas, Nedas Leščauskas ir Nedas Vasiliauskis.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. +370 639 34990
e.p. info@manokelme.lt