2022-08-18, ketvirtadienis, 22:51.     Šiandien Kelmėje saulė teka 06:00, leidžiasi 20:42, dienos ilgumas 14:41.

Menininkų kūrybinių dirbtuvių ,,Bendrystėje šviesti Lietuvai“ atidarymas

2020-08-12, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Menininkų kūrybinių dirbtuvių ,,Bendrystėje šviesti Lietuvai“ atidarymas

Šaukėnų kultūros ir amatų centras 2020 metais vykdo Tarptautinį projektą „Menininkų kūrybinės dirbtuvės „Bendrystėje šviesti Lietuvai““. Šio projekto atidarymas vyko rugpjūčio 10 d.  Juodlėje. Projekto rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Kelmės rajono savivaldybė, Šaukėnų seniūnija,  asociacija ,,Šaukėnų mietelio bendruomenė“, asociacija ,,Laikšių kaimo bendruomenė“, Šiaulių kino meno klubas, UAB ,,Justudija“.

 

Projekto vadovė – Šaukėnų kultūros ir amatų centro vyr. etninės kultūros specialistė Gitana Urmonienė. Projekto atidarymo metu vadovė supažindino su plenero ištakomis Šaukėnuose.  Direktorius  Martynas Dzimidas sveikino susirinkusius, dėkojo už dėmesį Šaukėnų kraštui, džiaugėsi, kad renginys tampa tradiciniu, sulaukia paramos ir gausaus būrio dalyvių. Pleneras Šaukėnuose vyksta jau ketvirtą kartą. Šiais metais plenere dalyvauja 20 menininkų iš Vilniaus, Šiaulių, Kelmės ir Latvijos.

 

Plenero atidaryme dalyvavusios Kelmės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Irena Janušienė ir pavaduotoja Sonata Venckienė sveikino projekto organizatorius, džiaugėsi gražia projekto idėja, jo tęstinumu. Šaukėnų kultūros ir amatų centro projektas ,,Bendrystėje šviesti Lietuvai“ 2019 m. įrašytas į Kelmės rajoną reprezentuojančių renginių sąrašą.

 

Plenero atidarymo metu koncertavo Šaltenių bendruomenės muzikinis kolektyvas ,,Lenderė“ - vadovė Ramunė Railienė. Menininkų ir svečių bendravimas tęsėsi prie vakarinio laužo, kur vyko ,,Kraštiečių  kūrybos skaitymai“.

 

Šaukėnų kultūros ir amatų centro informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. +370 639 34990
e.p. info@manokelme.lt