2022-07-05, antradienis, 21:04.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:50, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:3.

Kodėl savo namų šiltinimui rinktis akmens vatą?

2020-11-11, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kodėl savo namų šiltinimui rinktis akmens vatą?

Tinkama pastato izoliacija taupo ne tik jūsų pinigus, bet ir sukuria komfortišką namų aplinką bei saugumą. Nė viena kita medžiaga nepasižymi tuo, jog apšiltindama namus kartu ji suteikia ir puikią izoliaciją nuo triukšmo.

 

Kodėl verta rinktis akmens vatą?

Panaudojus efektyviai šilumą izoliuojančias ROCKWOOL medžiagas išorės sienų šiltinimui, sumažėja pastato šilumos nuostoliai, o patalpų viduje sukuriamas malonus mikroklimatas.

 

ROCKWOOL akmens vata padeda sureguliuoti namų mikroklimatą - vasarą konstrukcijos mažiau perkaista, o žiemą neperšąla. Naudojant akmens vatą lengvą pasiekti reikiamą šilumos laidumo koeficientą.

Kitas svarbus akmens vatos privalumas - atsparumas aukštai temperatūrai. Mineralinė vata yra priskiriama prie nedegių ir nesprogių medžiagų. ROCKWOOL izoliacija gali atlaikyti ugnį ir temperatūrą viršijančią 1000 °C. Tai ypatingai svarbu aukštiems pastatams.

 

Namai yra kiekvieno ramybės vieta, todėl tyla namuose yra labai svarbu poilsiui ir komfortiškai aplinkai. Kaimynų garsai, gatve pravažiuojantys automobiliai gali neleisti kokybiškai pailsėti. Akmens vatos gaminiai yra tankūs, todėl jie užtikrina gerą akustinę kontrolę plačiame garso dažnių diapazone.

 

Tai yra orui pralaidi ir kvėpuojanti medžiaga, todėl neleidžia kauptis drėgmei ir susidaryti pelėsiams – akmens vata visiškai neturi jokios įtakos pačio namo ilgaamžiškumui.

 

Patogus darbas su akmens vata

 

Akmens vatos lankstumas labai svarbus patogiam ir visus kampus uždengiančiam vatos montavimui. Ši medžiaga, priešingai nei kitos, yra be galo lanksti, todėl ją montuoti bus kur kas lengviau ir greičiau tiems namams, kurie pasižymi apvaliais linkiais ar vingiuotom formom.

 

Dažnai su statybininkai galima susitarti dėl geros darbų kainos, nes dirbti su akmens vata yra paprasta.

 

Akmens vata rinkoje jau daugiau nei 50 metų. Per tiek metų su akmens vata atlikta daugybė tyrimų, kurie parodo, kad šios medžiagos išlaiko nepakitusias technines charakteristikas net ir po daugybės metų. Dėka medžiagos populiarumo statybų rinkoje netrūksta specialistų, kurie gali dirbti su akmens vatos gaminiais.

 

Akmens vatos gaminiai išlaiko pastovius matmenis bei nekintančias savybes veikiant šilumai, klimatiniam poveikiui ir yra atsparūs senėjimui ar irimui, svarbu teisingas montavimas.

 

Be to ROCKWOOL savo gamyboje naudoja vulkaninę diabazo uolieną, kurios Žemėje nestinga, jos randama dideliais kiekiais ir daugelyje regionų. Pagal ROCKWOOL technologiją, akmens vatos atliekos ir kitų pramonės šakų medžiagų likučiai yra supresuojami į pakartotinio naudojimo briketus, kurie yra lydomi ir vėl perdirbami į akmens vatą.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. +370 639 34990
e.p. info@manokelme.lt