2022-07-05, antradienis, 22:43.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:50, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:3.

Kelmės rajono savivaldybėje įgyvendinamas jaunimo garantijų iniciatyvos projektas jaunuoliams „Atrask save“

2017-03-28, paskelbė www.mano Kelme.lt
Kelmės rajono savivaldybėje įgyvendinamas jaunimo garantijų iniciatyvos projektas jaunuoliams „Atrask save“

Nuo 2015 m. spalio 1 d. Kelmės rajono savivaldybėje įgyvendinamas Jaunimo garantijų iniciatyvos (JGI) projektas „Atrask save“, skirtas 15–29 metų amžiaus jaunuoliams, kurie šiuo metu nedirba, nesimoko ir nėra registruoti darbo biržoje.

 

Projektas ,,Atrask save“ finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšomis. Projekto trukmė: 2015 m. spalio 1 d. – 2018 m. rugsėjo 20 d.

 

Projektą įgyvendina Lietuvos darbo birža kartu su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir 60 partnerių, veikiančių visose savivaldybių teritorijose, iš kurių 10 – teritorinių darbo biržų ir 50 – nevyriausybinių organizacijų ir biudžetinių įstaigų.

 

Mūsų rajone šį projektą įgyvendina Kelmės rajono savivaldybės administracija Kelmės rajono savivaldybės jaunimo centre (J. Janonio g. 11). Projektas skiriamas jaunuoliams, kurie nėra registruoti darbo biržoje, ir jaunuoliams, kurie registruoti darbo biržoje – Šiaulių teritorinės darbo biržos Kelmės skyriuje (Žemaitės g. 24).

 

Kelmės rajono savivaldybės jaunimo centro patalpose yra teikiamos šios paslaugos: pagalbos pažįstant save, socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymo, motyvavimo, informavimo ir konsultavimo apie jauno žmogaus galimybes, įtraukimo į visuomenei naudingą veiklą, tarpininkavimo su švietimo įstaigomis ir Šiaulių teritorinės darbo biržos Kelmės skyriumi, savanoriškos veiklos atlikimo organizavimo.

 

Nuo projekto įgyvendinimo pradžios įvairiose veiklose dalyvavo 50 jaunuolių iš įvairių Kelmės rajono seniūnijų. Jie patobulino asmenines, socialines ir profesines kompetencijas: 4 iš jų grįžo į švietimo įstaigas toliau mokytis, 3 nusprendė mokytis pagal formaliojo ugdymo profesines mokymosi programas, finansuojamas projekto lėšomis, 4 sėkmingai įsidarbino, 6 pasirinko savanorišką veiklą, 3 save jau išmėgino savanoriškos veiklos metu, o 3 dar tęsia savanorišką veiklą anglų kalbos klube „ABC“, Tytuvėnų regioninio parko direkcijoje ir Vidsodžio pagrindinėje mokykloje.

 

Siekdami jaunam žmogui padėti atrasti savo kelią kviečiame nedirbančius, nesimokančius, darbo biržoje neregistruotus jaunuolius įsitraukti į projektą, kurio metu, atsižvelgdami į poreikius, galėsite įsilieti į darbo rinką, sugrįžti į švietimo sistemą ar išbandyti save savanorystėje.

 

Jei susidomėjote, susisiekite su Kelmės rajono vietos JGI koordinatore Rima Bivainiene telefonu 8 633 31392 arba el. paštu kelmesjgi@gmail.com.

 

Išsamesnė informacija apie projektą ,,Atrask save“ – interneto tinklalapyje http://www.jaunimogarantijos.lt/lt.    

 

Projekto „Atrask save“ vietos JGI koordinatorė Rima Bivainienė
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. +370 639 34990
e.p. info@manokelme.lt