2022-07-05, antradienis, 21:39.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:50, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:3.

Kandidatų į jaunimo reikalų tarybą atrankos konkursas

2020-11-10, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kandidatų į jaunimo reikalų tarybą atrankos konkursas

Vadovaujantis Kelmės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. spalio 29 d. sprendimu Nr. T-225  „Dėl Kelmės rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nuostatų patvirtinimo“, skelbiamas kandidatų (jaunimo atstovo) į Kelmės rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą (toliau – SJRT) atrankos konkursas.

 

Kiekvienas kandidatas gali pateikti Kelmės rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorei (Vytauto Didžiojo g. 58, 113 kab. ir el. p. vaida.samusiene@kelme.lt) iki 2020 m. lapkričio  18 d. užpildytą nustatytos formos kandidato į SJRT jaunimo atstovus anketą (1 priedas) kartu su motyvaciniu aprašymu ir mažiausiai viena jaunimo ar su jaunimu dirbančios organizacijos, veikiančios savivaldybės teritorijoje, rekomendacija. Konsultuoja jaunimo reikalų koordinatorė Vaida Samušienė, el. p. vaida.samusiene@kelme.lt, tel. 8 699 873 68

 

Jeigu savivaldybėje jaunimo organizacijų tarybos nėra ar ji nedelegavo atstovų, jaunimo atstovai renkami viešo visuotinio jaunimo organizacijų ir su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių ir (ar) studentų savivaldų atstovų, veikiančių savivaldybės teritorijoje, susirinkimo metu. Savo kandidatus į SJRT jaunimo atstovus gali siūlyti ir iš NVO. Kandidatais gali save išsikelti ir pavieniai (14–29 amžiaus) asmenys. Kandidatų į SJRT jaunimo atstovus skaičius neribojamas.

 

Jaunimo ar su jaunimu dirbančių organizacijų visuotinis susirinkimas dėl jaunimo kandidatų rinkimų į savivaldybės jaunimo reikalų tarybą vyks 2020 m. lapkričio 25 d. 14.00 val. Visuotinis susirinkimas vyks per Zoom programą nuotoliniu būdu. Prisijungimus dalyviams atsiųsime.

 

Jei esi jaunas, energingas, turi minčių, kaip pagerinti Kelmės krašto gyvenimą, nori dalyvauti politikoje, kviečiame užpildyti kandidato anketą, atsiųsti savo CV (gyvenimo aprašymą), jaunimo organizacijos rekomendaciją.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. +370 639 34990
e.p. info@manokelme.lt