2022-08-18, ketvirtadienis, 23:51.     Šiandien Kelmėje saulė teka 06:00, leidžiasi 20:42, dienos ilgumas 14:41.

Jaunimo naktis 2019 Vaiguvoje

2019-08-15, Egidijus Mikovičius
Jaunimo naktis 2019 Vaiguvoje

Vasara skuba į pabaigą, baigiasi atostogos mokiniams, moksleiviams, studentams ir dirbančiam jaunimui. Vaiguvos jaunimo bendruomenės ,,Lyderiai” renginių organizavimo grupė vadovaujama Egidijaus Mikovičiaus organizavo renginį jaunimui ,,Jaunimo naktis 2019”.

 

Jaunimas susirinko ne tik iš Vaiguvos seniūnijos , turėjome svečių iš Kelmės, Raseinių, net iš Didžiosios Britanijos, pastarieji atvyko atostogų pas savo senelius gyvenančius Vaiguvoje.

 

Pasveikinti susirinkusio jaunimo atvyko LR Seimo narys Juozas Rimkus, jis palinkėjo tokiomis iniciatyvomis pritraukti dar daugiau jaunimo , Kelmės rajono savivaldybės tarybos narys Dainius Ivoškis linkėjo visiems gerų emocijų renginyje ir tęsti tokias tradicijas, Vaiguvos bendromenės pirmininkė Irena Vileikienė pasidžiaugė aktyviu jaunimu, o ,,Lyderių” pirmininko pavaduotoja Orinta Arlauskaitė kvietė visus būti aktyviais ir visur ,,rasti’’ gerą nuotaiką Renginyje dalyvavo Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Salomėja Aginskienė ir mokytoja Danguolė Barauskienė.

 

Visi dalyviai susiskirstė į 3 grupes, prisistatė vieni kitiems, po susipažinimo vyko varžybos ant treniruoklių, protų mūšis. Apie vidurnaktį komandos ieškojo nuotraukose nurodytų objektų Vaiguvoje, linksma užduotis, kol dar naktys ne tokios tamsios, žaidė judriuosius žaidimus. Atėjo laikas ir naktipiečiams, o po jų – diskoteka ir filmų valandos . Nepajutome, kaip atėjo 5 valanda ryto. Aktyviausieji dalyviai buvo apdovanoti Seimo nario Juozo Rimkaus, bendruomenės pirmininkės Iernos Vileikienės, mokyklos įsteigtais prizais. Vieną iš Seimo nario įsteigtų prizų – Lietuvos vėliavą įteikėme sesei ir broliui iš Didžiosios Britanijos, kad per Lietuvos šventes ją iškeltų prie savo namų. Šiek tiek pavargę, bet visi geros nuotaikos 6 valandą ryto išsiskirstėme namo.

 

Vaiguvos jaunimo bendruomenė,,Lyderiai" dirbantis su jaunimu Egidijus Mikovičius

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. +370 639 34990
e.p. info@manokelme.lt