2022-08-18, ketvirtadienis, 23:29.     Šiandien Kelmėje saulė teka 06:00, leidžiasi 20:42, dienos ilgumas 14:41.

G. Landsbergis: „Esame žmonių partija" (1)

2018-09-30, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
G. Landsbergis: „Esame žmonių partija"

Šeštadienį vykusiame  Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Tarybos posėdyje, pirmininkas Gabrielius Landsbergis teigė, jog būti žmonių partija yra vienintelė teisinga kryptis.

 

„Šiandien žiūrime į valdančiuosius, matome jų veiksmus, priimamus sprendimus ir galime teigti, kad jie - valdžios partija - darinys, norintis likti valdančiaisiais bet kokia kaina. Jie dirba ne dėl žmonių, ne dėl būtiniausių darbų. Geriausias to pavyzdys - partijų finansavimas. Pirmiausia buvo bandoma atimti pinigus iš Gintauto Palucko partijos, paskui prilyginti socialdarbiečius nacionalinio saugumo svarbai ir leisti skolintis valstybei dviem klausimais: nacionalinio saugumo ir socialdemokratų darbo partijos. Absurdiška. Laimei, pavyko tai sustabdyti, bet valdantieji dar kartą įrodė, jog valdžioje išlikti jie siekia bet kokia kaina. Tuo tarpu, kitoje šio darinio pusėje esame mes, Tėvynės sąjunga, kuri, drąsiai sakau, yra žmonių partija. Mes esame bendruomenė, kuri visuomet siekė ir sieks padėti žmonėms, atstovauti juos, spręsti problemas ir dirbti dėl žmonių. Tai yra vienintelė teisinga kryptis",- teigė TS-LKD pirmininkas.

 

Kartu, G. Landsbergis pažymėjo, jog TS-LKD nesivels į bereikšmius tyrimus, o dirbs vardan žmonių gyvenimo gerinimo.

 

„Jei kalbesime apie konkrečius darbus - mes nesivelsime į komisijas, įvairius valdančiųjų  tyrimus. Aš neturiu daugiau ką pasakyti, tik tai, kad valdantieji naudojasi politiniais instrumentais susidorojimui. Artėja rinkimai, natūralu, baiminamasi dėl galimos baigties. Tuo tarpu, kol vyksta tyrimai, Lietuvos žmonės piketuoja. Kultūros darbuotojai nepatenkinti, nes elementariai, nebegali išgyventi iš menkų atlyginimų, o Kultūros komiteto pirmininkas neateina net susitikti. Ankščiau, medikams piketuojant, Seimo pirmininkas sakė, jog pinigų bus. Tačiau ne, jų nebus, nes nėra priimti jokie sprendimai, jog situacija keistųsi. Valdančiųjų priimti sprendimai garantavo, jog atlyginimai nekils, socialinė atskirtis nemažės. Todėl turime būti žmonių pusėje, juos atstovauti, nes to nedaro valdantieji, ir kalbėti apie tai, ko reikia žmonėms".

 

Taip pat G. Landsbergis pažymėjo, jog pagrindiniai instrumentai skiriantys TS-LKD nuo kitų - sprendimų priėmimas atiduotas bendruomenei ir pirmą kartą istorijoje organizuojami pirminiai rinkimai.

 

„Vienas iš būdų padėti žmonėms - kalbėtis apie demokratiją. Pradėjome išsankstinių rinkimų etapą - gana sudėtingą procesą. Pirmieji rinkome partijos pirmininką visuotiniuose rinkimuose. Tai - demokratijos šventė, kuri įtraukia bendruomenę. Kiekvienas skyriaus narys yra aktyvus politikos dalyvis. Jei kalbam, kad visuomenė turi būti labiau įsitraukusi, labiau pilietiška, tai mes pirmieji ir vieninteliai, kurie sprendimų priėmimą atidavė skyriams ir visai bendruomenei. Vykstantys debatai, argumentų kova - leidžia apsispręsti ir pasirinkti tą žmogų už kurį atiduosim savo balsą rinkimuose. Man šis procesas geriausiai simbolizuoja buvimą žmonių pusėje", - pažymėjo G. Landsbergis.

 

                                                                                                                                   Seimo TS-LKD viešųjų ryšių grupė

 


 

Contact form

 

f 2018-10-03 22:09:49 IP: 78.60.76.183

o tai kitos partijos kieno

Šios dienos vardadieniai

manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. +370 639 34990
e.p. info@manokelme.lt