2022-08-18, ketvirtadienis, 23:47.     Šiandien Kelmėje saulė teka 06:00, leidžiasi 20:42, dienos ilgumas 14:41.

Baigėsi vaikų vasaros stovykla „Šokančio teptuko dirbtuvės“

2019-08-06, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Baigėsi vaikų vasaros stovykla „Šokančio teptuko dirbtuvės“

Tytuvėnų krašto bendruomenė vykdė projektą pagal Kelmės rajono Socialinių paslaugų plėtros ir kokybės gerinimo programą. Liepos 29 – rugpjūčio 2 dienomis vyko vaikų vasaros dienos stovykla „Šokančio teptuko dirbtuvės“ socialinę riziką patiriantiems vaikams. Stovykla vyko Tytuvėnų krašto bendruomenės namelyje.

 

Projekto vadovė Sandra Sabaliauskienė organizavo visą vaikų užimtumą, maitinimą, vaikų atvežimą ir parvežimą ne tik iš Tytuvėnų, bet ir iš Tytuvėnų apylinkių ir Liolių seniūnijų. Šiaulių dailės mokyklos mokytojai Irena ir Vilius Šliuželiai (neformaliojo vaikų švietimo mokytojai metodininkai) kūrybingai ir kantriai mokė vaikus meno paslapčių. Stovyklos metu vyko įvairūs užsiėmimai: gaminti ženkliukai, moliniai indeliai, švilpukai, iš gipso lietos rankos formos, lipdyti gaminiai iš modelino, dekoruoti rankos antspaudai, puoštos dėžutės, pieštas Tytuvėnų vienuolyno ansamblis iš natūros ir t. t.

 

Uždarant stovyklą Tytuvėnų piligrimų centre surengta vaikų darbų paroda, kurią aplankė ir mus pasveikino Kelmės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Ūksas, Socialinių klausimų ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Stasys Lekšas ir pavaduotoja Aldona Kvintufelienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Reda Každailienė, Tytuvėnų seniūnas Romas Čerkauskas.

 

Stovykla baigėsi, ji padovanojo daug smagių užsiėmimų, žaidimų, juoko ir vaikų klegesio. Ačiū visiems dalyviams ir dailės mokytojams!

 

Tytuvėnų krašto bendruomenės pirmininkė Regina Karašauskytė
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. +370 639 34990
e.p. info@manokelme.lt